Virtuvės baldai – kaip išsirinkti?

Bet kuriuose namuose virtuvės baldai užima svarbiausią vietą. Juk čia gaminami šeimos pietūs, kepami gardžiausi pyragai ir praleidžiama daug laiko kartu. Tai baldai, kurie tarnaus ne vienerius metus, todėl išsirinkti tinkamus reikia labai apgalvotai, kad būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs.

virtuvės baldaiJei Jums tinkami standartiniai baldai virtuvei, tai puiku, tačiau dažniausiai reikalingi nestandartiniai, kuriuos reikia užsakyti. Kaip nesuklysti renkantis baldus? Labai svarbu pasirinkti patikimus gamintojus, kurie ne tik pagamins kokybiškus baldus, bet ir patars, kaip geriau juos išdėstyti. Patogumas šioje patalpoje labai svarbus. Renkantis medžiagas negalima taupyti furnitūrai. Nuo jos priklauso, kaip ilgai tarnaus visi mechanizmai. Geriau taupyti fasado plokštei, kuri nebūtinai turi kainuoti labai brangiai.

Sunkiausia būna apsispręsti, kokios spalvos turi dominuoti virtuvėje. Viskas priklauso ne tik nuo Jūsų mėgstamų spalvų, bet ir nuo erdvės. Mažoje virtuvėje tamsiai rudi baldai neatrodys tinkami, nes dar labiau priartins ir sumažins patalpą. Tokiose erdvėse tinkami ramūs ir šviesūs tonai. Pavyzdžiui, kreminė, šviesiai geltona, šviesiai ruda. Jei virtuvė didžiulė, tai galite rintis, kad ir juodus baldus. Sekantis kriterijus renkantis spalvas – praktiškumas. Tai priklauso ir nuo Jūsų, nes vieni gali rinktis baltą spalvą ir nuolatinis paviršių valymas jiems nebus didelė problema, o kiti to nenori. Taip pat svarbu ir tai ar dažnai gaminate namuose maistą, ar ne. Jei ne, tai ir valyti nebus ką taip dažnai, kaip gaminant maistą kasdien. Be to, priklauso ir nuo šeimos gausumo. Kuo daugiau šeimos narių, tuo daugiau maisto gaminsime, todėl tokioje virtuvėje reikia rinktis labiau tai, kas praktiška, o ne tai kas labai gražu. Priešingu atveju rizikuojate tuo, kad praleisite virtuvėje daug laiko ne tik gaminant, bet ir valant visus paviršius. Pagalvokite ko norite Jūs ir, kiek laiko galėsite skirti virtuvės baldų priežiūrai. Daug kas priklauso ir nuo fasado plokštės. Grublėti ir medžio imitacijos bus lengviau prižiūrimi, o lygaus ir blizgaus paviršiaus sunkiau. Paieškojus tikrai galima rasti gerą kainą, kokybę ir lengvos priežiūros medžiagas.

Jūsų virtuvės baldai Jus džiugins ne vienerius metus, todėl labai svarbu kruopščiai pagalvoti ko Jums reikia ir kas iš tikrųjų nereikalinga. Išsirinkus patikimus gamintojus ir užsakius kokybiškas medžiagas gausite tvirtus ir gražius baldus. Patyrę specialistai patars kokios medžiagos tinkamos, o kokios ne ir galutinis rezultatas Jūsų tikrai nenuvils.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *