Vaizdo registratoriai patikimi eismo liudytojai

Nuosavo transporto savininkai vis dažniau susimąsto, kad reikia įsigyti vaizdo registratorių, juk jis gali garantuoti, kad viskas ks įvyks važiuojant bus užfiksuota vaizdo medžiagoje ir įvykiai bus teisingai įvertinti. Nesvarbu, kad vaizdo registratoriai yra reikalingi tik tam, kad įrašytų situaciją, kuri įvyko kelyje, pasirinkti jį tikrai nėra paprasta. Kad įsigytumėte vaizdo registratorių, kuris jums tarnaus dar ilgą laiką reikia laikytis kelių taisyklių. Svarbiausia yra išsiaškinti vaizdo registratoriaus caharakteristikas.

Vaizdo registratoriaiIš esmės vaizdo registratoriai, tai yra nedidelės kameros su maitinimo šaltiniu ir atskiria informacijos saugojimo sistema. Vaizdo registratoriai pasižymi daugeliu savybių nuo kurių priklauso įrašomo vaizdo kokybė. Tam, kad pasirinktumėte vaizdo registratorių, kuris suderintų gerą kainos ir kokybės santykį, reikia žinoti kuo vienas modelis skiriasi nuo kito. Visų pirma svarbu atkrepti dėmesį į vaizdo registratoriaus rezoliuciją, kadangi nuo jos priklauso įrašytos vaizdo medžiagos kokybė ar bus galima pamatyti smulkias detales. Avarijos atveju , jei kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos, aiškus atvaizdas su automobilio numeriu visą tyrimą padarys paprastesniu. Pikseliai, tai yra rezoliucijos matavimo vienetas ir kuo jų daugiau, tu gesresnė bus vaizdo medžiagos kokybė.

Taip pat labai svarbus yra įrašymo greitis, 25 kadrų per sekundę visiškai pakanka, tačiau jei reikia galima rasti ir pvaizdo registratorių su greitesniu įrašymo greičiu. Taip pat perkant vaizdo registratorių reikia atkreipti dėmesį kokiu formatu yra išsaugojama informacija atminties kortelėje.Tačiau iš esmės svarbiausia jų funkcija turi būti vaizdo medžiagos fiksavimas, kai jūs važiuojate.

Tai yra nauja galimybė vairuotojams, kuri gali labai padėti kelyje. Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkciau.lt jūs galite įsigyti įvairiomis caharakteristikomis pasižyminčius vaizdo registratorius, juos jums bus paprasta pritvirtinti ir nuimti. Galėsite jį puikiai pritvirtinti prie stiklo. Vaizdo registratorius, tai yra patikimas liudytojas, kuri prireikus galės įrodyti jūsų nekaltumą, kuris yra visiškai nešališkas ir jam niekas nebaisu. Įsigyti vaizdo registratorių jūs galite net neįšeidami iš namų. Tam tereikia padaryti užsakymą mūsų internetiniame tinklalapyje pirkciau.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *