Sužinokite, kaip rūpintis mediniu lauko kubilu

Geriausi vaistai – grynas oras, šaltas vanduo, pjūklas ir kirvis. Polenovas

barrel saunasEgzistuoja labai platus lauko kubilų pasirinkimas. Lietuvoje šio pobūdžio poilsio būdas plinta vis plačiau, tad įvertinę, kad vis daugiau žmonių ieško konkrečios informacijos – siūlome savo paslaugą mes. Suteikdami pagrindines žinias apie medinius kubilus tikimės, kad lietuvaičiai juos pirks drąsiau. Juolab, juk mūsų šalis yra agrarinė ir daugelis gyvena nuosavose namuose arba turi sodybas kaimuose, kuri gali susikurti tobulą oazę. Aišku, pirtis šiuo atveju yra geresnis pasirinkimas, kadangi ji teikia dar daugiau gydymo funkcijų, tačiau jo pastatymas reikalauja ir daug laiko, ir pinigų, ir be abejo žinių. Visada galima samdytis profesionalus, tačiau tuomet suma, kurią galėtumėte sumokėti tik už priemones, paprasčiausiai padvigubėja.

Firma, kuri siūlo labai platų saunų ir kubilų pasirinkimą taip pat suteikia ir nemokamas konsultacijas. Tad jei jums reikia konkrečių žinių apie jų produkciją, drąsiai kreipkitės ir konsultantus ir klauskite. Net ir tokiu atveju, jei nesate tikras ar tikrai pirksite – vis tiek nevelkite galimybės sužinoti reikiamos informacijos. Barrel saunas – kokybiško tipo saunos, kurias galite įsigyti iš profesionalų. Ta pati firma suteikia ir medinių kubilų pasirinkimą, po kurį konkrečiai mes jums ir rekomenduojame pasižvalgyti.

  1. Kubilo pečių užkurkite tik tada, kai pastarasis bus pilnas vandens. Nesubėkite, nes jei vanduo pradės šilti, kol dar nebus pasiekęs savo viršūnės – galite sugadinti medį. Jis deformuosis ir taip atsiras skylės pro kurias gali išbėgti vanduo. Patikėkite, jas užtaisyti bus be galo sunku.

  2. Kubilo priežiūra nėra labai sudėtinga, juolab tikrai nereikalauja labai daug laiko. Vasaros metu rekomenduojame kubilą visada laikyti pilną vandens. Taip pat plauti specialiomis priemonėmis po keltos kūrimų. Galiausiai, vos jį įsigijus būtina išbrinkyti. Ir tai viskas. Aišku, yra ir daugiau patarimų, tačiau šie pagrindiniai ir daugeliu atveju užtenka paisyti tik jų, kad kubilas būtų ilgai funkcionalus.

  3. Vanduo iš kubilo gali būti išleidžiamas tik tada, kai vanduo yra visiškai atvėsęs. Paprastai reikia palaukti bent 10 valandų. Aišku, žiemą kiek mažiau.

  4. Pasirūpinkite, kad šaltuoju sezonu, išpylus vandenį, pastarasis būtų sausas. Išvalykite jį, kad nesuledėtų.

  5. Kaitinantis rekomenduojama, kad karštas vanduo neapsemtų širdies. Taip pat ant galvos turėti drungną kepuraitę. Taip neperkaisite.

Mėgaukitės kubilo teikiamais malonumais. Juk kartais tokios smulkmenos padeda pagerinti dieną kardinaliai. Juolab, jei ne namuose, tai pasinaudokite bendrų pirčių ir kubilų galimybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *