Ryanair bilietai: ką reikėtų žinoti?

Norintys keliauti į tam tikras užsienio šalis gana dažnai pasvarsto, kaip galima būtų kelionę susiplanuoti pačiomis geriausiomis kainomis, ir neretai yra pasirenkami Ryanair bilietai, kurių kainos visada yra džiuginančios. Vis dėlto, neretais atvejais kyla klausimų, kokios yra skrydžio sąlygos, ar gali būti keičiami bilietai, ir t.t. Taigi, kokie neaiškumai kyla dažniausiai?

RyanairVienas dažniausiai užduodamų klausimų yra tai, ar yra galimybė grąžinti bilietus, jei nutiktų taip, kad numatytą datą negalėtumėte skristi: gana dažnais atvejais bilietus nusprendžiama įsigyti dar gerokai iš anksto, tad ne visada galima būti užtikrintiems, kad tikrai bus galimybė išvykti. Vis dėlto, tokios galimybės nėra: galima tik pakeisti bilietus kitais arba pakeisti keleivio duomenis, tačiau mokestis neretais atvejais yra dar didesnis nei pačių bilietų kaina. Taigi, visada svarbu būti užtikrintiems, kad galėsite išvykti.

Dar vienas gana dažnai užduodamas klausimas – kokio dydžio gali būti rankinis bagažas. Šiandien leistino bagažo matmenys yra 5x40x20, o jo svoris neturėtų būti didesnis nei 10 kg. Taip pat su savimi galima pasiimti ir rankinę, kurios matmenys nebūtų didesni nei 35x20x20 cm. Registruotas bagažas visada yra mokamas, ir jis gali būti iki 15 arba 20 kg. Šiandien yra ir tam tikrų pakeitimų: salone galima skraidinti tik tam tikrą keleivių bagažų kiekį, o likusi dalis yra skraidinama bagažo skyriuje, tačiau už tai nereikia mokėti papildomai.

Taip pat klausiama, kaip gali būti perkami Ryanair bilietai, ir ar yra priskiriamos vietos lėktuve. Bilietus galima įsigyti tiesiog internetu, atsiskaitant bankiniu pavedimu arba kreditine kortele, o vietos lėktuve yra parenkamos atsitiktinai, kuomet yra atliekama skrydžio registracija (check in) internetu. Vietos yra priskiriamos, kai yra likę savaitė ar mažiau laiko iki skrydžio, ir jos yra parenkamos atsitiktinai, taigi, jei tai atliksite greičiau, tikėtina, kad jums bus paskirtos geresnės vietos lėktuve.

Tenka pripažinti, kad Ryanair bilietai yra vieni pigiausių, ir, nors kartais skundžiamasi dėl tam tikrų nepatogumų (pavyzdžiui, dėl to, kad negalima grąžini skrydžio bilietų), tačiau tai tikrai padeda keliauti pigiau, ir išleidžiant mažiau pinigų galima aplankyti dar daugiau užsienio šalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *