Raštelis po durimis

Kai mūsų security door patyrė švelnius smūgius, niekas nesureagavo. Visi toliau valgė angliškus pusryčius ir net nemanė kreipti dėmesio. Žinote, kai nutinka kažkas netikėto ir nesuprantamo, tada daug kas į tai nekreipia dėmesio, nes nežino į kokį pasakojimą šį naują dalyką būtų galima įtraukti.

Kas nutiko

Saugios durysSunku reaguoti į aplinką, kai esi taip užsidegęs pusryčiais. Tačiau, panašu, kažkas pagaliau ėmė darytis. Katė ėmė miauksėti prie durų ir žaisti su rašteliu, ten atsiradusiu. Kažkas iš mūsų pradėjo pilnai kilnoti antakį, o tai reiškė – ko ta katė ir vėl miaukia, argi negali ramiai lyg kokia nebyli vaza, pasėdėti vienoje vietoje. Tačiau katei antakis pakeltas, kurio ji net nematė, buvo nė motais. Ji sau smagiai čeženo popieriuką ir viskas jai atrodė gražu bei gerai. Tačiau netrukus vienas iš mūsų atsilošė su kėde labiau, kad galėtų iškišti ir galvą pro duris bei pasižiūrėti, kas ten vyksta. Tada pamatė, kad katė kažką turi. Riktelėjo, kad paleistų, bet katei ir toliau tai buvo nesvarbu. Galiausiai įširdęs atsistojo, atsitraukė kėdę ir bjauriu žingsniu nuėjo link lauko durų.

Raštelis

Čia žmogaus veidą palydėjo didi nuostaba. Nors turėjome safe room design, nors durys buvo visiškai šarvuotos ir sunku būtų buvę įsivaizduoti tvirtesnes ir labiau saugančias duris, bet fakto negalėjai paneigti – po durimis tikrai buvo raštelis. Kaip jis ten atsirado, kaip galima prakišti raštelį po tokias saugias ir kone šarvuotas duris? Visi pastėro ir ėmė kalbėti pašnabždomis. Nežinia kodėl žmonės, kai išsigąsta, ima kalbėti tyliai. Idant savo šūksniais nesugriautų tos baugios atmosferos, idant leistų ir toliau kraupiai laukti, kas bus toliau.

Taigi, Mantas paėmė raštelį ir perskaitė, kas ten buvo parašyta. Tada pradėjo juoktis. Pasirodė, kad jis gal išprotėjo. Taigi, jį tarsi išmetę iš savo būrelio, tarpusavyje gražiai susižvalgėme. Bet ne – jis irgi kažką mums norėjo pasakyti, nes atsisukęs į mus ėmė baksnoti pirštu į tą raštelį. Galų gale jam pavyko per juoką ištarti žodžius. Jis sakė, kad čia visai ne raštelis. Kad katė tai iš lauko atsinešė turbūt ant kojų. Ten buvo skelbimas "išsinuomočiau butą jūsų name". Kai jis tai perskaitė, visi ėmėme juoktis. Juk katės gyvenimas paprastas, jai nereikia niekuo rūpintis. Kas galėtų būti mieliau negu pūkuota katytė, kas mėnesį sumetanti pinigų ant buto nuomos ir už komunalinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *