Nauji butai Vilniuje – kaip išsirinkti?

Aplink kur tik apsidairysime pamatysime vis kylančius namus. Statybos vyksta tiek miestuose, tiek ir kaimuose. Šalies sostinėje vieni po kitų kyla naujos statybos butai, mirguliuoja reklamos siūlančios įsigyti nekilnojamąjį turtą tam tikrame rajone. Kaip nesuklysti renkantis, juk nauji butai vilniuje turi tokią pasiūlą?

nauji butai vilniujePirmiausia pagalvokite kokio buto norite. Kiek kambarių? Koks plotas ir kuris aukštas? Nauja ar sena statyba? Kokia kaina? Klausimų daug, tačiau jie padės lengviau atsirinkti ko iš tiesų reikia. Jei imsite paskolą būstui, tai paprasčiau gauti palankesnes sąlygas naujos statybos būstui. Nepaisant to, nauja statyba tikrai geresnis pasirinkimas. Senos statybos butai prastai apšildyti. Sąskaitos už šildymą tikrai nedžiugina. Net ir renovacija nepadės pasiekti tokio rezultato, kuris gaunamas statant šiuolaikiškomis medžiagomis. Taigi, šilumos taupymas tampa prioritetu. Nauja statyba, jei atlikta kokybiškai, leis mėgautis komfortu ir nesirūpinti remontu dar ilgus metus. O štai senos statybos pastatai dažnai turi daug trūkumų, kurių kartais net ir neįmanoma ištaisyti.

Renkantis butą labai svarbi infrastruktūra. Kuo arčiau viešojo transporto sustojimai, parduotuvės, mokyklos, vaikų darželiai, tuo geriau Jums. Pagalvokite, kiek išleisite važiuodami ten kur reikia. Tuomet, jei turite šeimos narių, kuriems taip pat teks važinėti sudėkite visas mėnesio išlaidas transportui ir suprasite, kaip gerai bus gyventi šalia tų vietų, kurias galima pasiekti einant pėstute ar šiek tiek pavažiavus. Senos statybos butų kiemuose parkuojami automobiliai. Jų stovėjimo vietos – opi problema daugeliui. Naujos statybos butuose dažniausiai ši problema yra išsprendžiama ir vietos naujakuriams tikrai pakaks ne tik vienam šeimos automobiliui. Tai dar vienas naujos statybos butų privalumas.

Prieš eidami į buto apžiūrą galite peržvelgti skelbimus, kuriuose siūlomi panašūs butai. Peržvelkite kainas ir būklę. Dažnai senos statybos butai kainuoja tikrai brangiai, tad pravartu peržvelgti ir naujos statybos. Galbūt rasite šiek tiek mažesnį, bet puikų naują butą už panašią kainą. Juk naujas daiktas ir yra naujas. Dažniausiai butus aprodo nekilnojamojo turto agentas ar agentė. Patys atidžiai apžiūrėkite butą, įvertinkite jį ir tuomet paklausinėkite to, kas Jus domina.

Dažnai nauji butai vilniuje parduodami gerose vietose, tad problemų ieškant tinkamo pirkinio neturėtų būti. Neskubėkite priimdami sprendimą dėl nekilnojamojo turto pirkimo. Rinkitės tik tą, kuris tikrai tinka pagal Jūsų keliamus reikalavimus. Juk naujieji namai turi būti ne tik gražūs, bet ir malonūs gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *