Sofos ir minkštosios dalys

Mes gana dažnai stengiamės kažką pakeisti savo namų interjere ir tai yra visiškai natūralus noras. Suplanuojame remontą, perkame baldus ir visą kitą, tam, kad gyventumėme patogiau ir gražiau. Tie kas bent jau kartą darė esminį namų interjero pakeitimą pasakys, kad be kitą ko ypatingai daug galvosūkių ir klausimų iškyla svarstant kokius minkštus baldus geriausiai būtų nusipirkti.

Ir tikrai, kokie minkštieji baldai tiktų mūsų svetainei idealiausiai, kurių modelių ir gamintojų siūloma ergonomika yra labiausiai ištobulinta, kas dėl praktinės audinio ar odos dėvėjimosi pusės, kokia sofa tarnaus ilgiausiai ir ar būtina pirkti pačius brangiausius baldus?

Socialinės apklausos ir tyrimų rezultatai rodo, kad pastaraisiais metais Lietuvoje išpopuliarėjo itališki minkšti baldai. Italų gamybininkai per daugelį metų išmoko patenkinti netgi jau rodos visko mačiusio ir netgi išlepusio šių dienų pirkėjo norus. Itališkų minkštų baldų kataloguose mes rasime skirtingo dydžio sofų, išlankstomų sofų, kampinių variantų ir netgi minkštų dalių su atlankstomais pogalviais ar porankiais.

Pagalvota apie viską: nuo pilno minkštojo garnitūro iki dekoratyvinių pagalvėlių, bet kuriam baldui pagražinti. Pavyzdžiui minkšti baldai iš odos, gali būti papuošti kailinėmis pagalvėmis, taip sujaukinant odos sudaromą kiek formalią baldų išvaizdą.

Minkstieji-baldai

Reikia atminti ir tai, kad su kiekvienais metais tobulėja ir keičiasi patys baldų gamybos būdai, o dėl šios priežasties ir gamyboje naudojamos medžiagos. Tačiau kaip ir šimtmečius anksčiau, pačios geriausios išlieka natūrali mediena, gobelenai ir natūrali oda. Save gerbiantys gamintojai niekuomet minkštų baldų gamyboje nenaudoja ekoodos ar kitų odos pakaitalų.

Nauji išradimai suteikia fabrikams galimybių pagaminti tokių formų baldus, kurie anksčiau atrodytų beveik neįtikėtini.

Antai, ko gero niekas dar kelis metus atgal net negalėtų pagalvoti apie visai nedidelio dydžio išlankstomą pufą ant kurio kaip ant geriausios lovos gali miegoti žmogus. Žinoma toks dizaino sprendimas, tai labiau variantas neilgalaikei svečių viešnagei. Bet tai puikiausiais vietą taupantis namų apyvokos pagalbininkas, taip pat praturtinantis ir patį namų interjerą.

Daug diskusijų nuolat vyksta audinių ir gobelėnų tema. Šioje vietoje reiktų atkreipti dėmesį, kad pažangiausi ir labiausiai pripažinti minkštų baldų gamintojai beveik visus savo siūlomus apmušalams audinius specialiai impregnuoja. Dėka tokios apdirbimo technikos, bet kuris audinys ilgai išlaiko savo pradinę išvaizdą, o taip pat gerokai prailgėja jo tarnavimo laikotarpis.

Apmušalų pasirinkimas – ko gero daugiausiai ginčų keliantis objektas.

Nežiūrint į visus šiuolaikiškų audinių teikiamus pranašumus, daugelis žmonių, jau šimtmečius, prioritetą teikia odiniams baldams. Oda niekada neišeina iš mados!

Italiskos-sofos

Gerų odinių minkštų baldų pagaminimas reikalauja daug laiko, kantrybės ir meistriškumo. Tikrojo meistro patirtis čia taip pat vaidina vieną iš pirmųjų vaidmenų. Odiniai baldai dėl to ir kainuoja apie trisdešimt procentų brangiau nei su audinio apmušalais. Užtat klientas sumokėjęs, kad ir apvalią pinigų sumą sudaro nepakartojamą prabangos ir prestižo įspūdį savo namuose.

Galų gale, kaip ir visada, svarbiausia pirkėjas ir jo poreikiai. Tam, kad klientas galėtų lengvai pasirinkti, modernūs baldų salonai dažniausiai stengiasi turėti savo asortimente bent jau keletą rimtų minkštų odinių ir tekstilės baldų kolekcijų. Kaip matome pasirinkimo dilema nuo to tampa tik malonesnė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *