Kokybiški roletai

Langai namuose sukuria šviesią ir jaukią erdvę. Renkantis kuo juos uždengti iškyla labai daug klausimų. Vienas iš populiariausių būdų – roletai. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori praktiško ir gražaus būdo uždengti langus. Išsirinkti kokybiški roletai puoš namus ne vienerius metus.

kokybiški roletaiGalima rinktis įvairiausias rūšis. Viena iš mėgstamiausių – roletai zebra arba dar vadinami diena – naktis. Kokia jų populiarumo paslaptis? Daugelis žmonių nenori derinti roletus su užuolaidomis, tačiau dieną likti be dieninių užuolaidų nesinori. Štai tokiais atvejais puikiai tinka diena – naktis roletai, kurie pagaminti iš specialaus audinio sluoksnių, kurie prasilenkdami vienas su kitu gali visiškai uždengti langą ir atstoti naktines užuolaidas arba atidengti dalį juostų ir atstoti dienines užuolaidas. Įsigijus tokią langų uždangą galima džiaugtis praktišku pasirinkimu.

Karštomis vasaros dienomis ypatingai aktualu tampa šilumos sulaikymas iš lauko pusės. Langai esantys pietinėje ar pietvakarinėje pusėje dažnai dengiami specialiais roletais nuo karščio ir saulės. Dėka specialaus audinio galima išsaugoti patalpos vėsą. Kai kurie pirkėjai renkasi klasikinius arba dar vadinamus tradicinius roletus, o kai kurie nori naujovių ir mielai užsako foto roletus su mėgstama nuotrauka ant jų. Spalvos taip pat labai svarbios renkantis langų uždangas. Šviesios, ramios ir pastelinės spalvos leis interjere rinktis kitus elementus, kurių dėka bus suteiktas išskirtinumas namams, o pasirinkus ryškių spalvų ar raštų dėmesys bus nukreiptas į juos. Tuomet reikia atidžiai rinktis kitas interjero detales, kad namai netaptų per daug ryškūs ir varginantys. Dažnai svarstoma ar rinktis visus roletus vienodų spalvų ar ne. Jei tai atvira erdvė, pavyzdžiui, svetainė sujungta su valgomuoju, tuomet gražiau atrodys tos pačios spalvos, nebent norisi atskirti šias erdves. Miegamuosiuose rinkitės ramias spalvas, vaikų kambariuose – žaismingas, o darbo kambaryje priklausomai nuo jo paskirties – raminančias pastelines ar ryškias tonizuojančias.

Dažnai pirkėjai nuogąstauja, kad roletai greitai praras savo formą ar išbluks nuo saulės. Taip gali nutikti įsigijus neaiškios kilmės gaminius. Labai svarbu, kad būtų pasirenkami tik kokybiški roletai iš patikimų pardavėjų. Nesusižavėkite privačių asmenų skelbimais internete ir mažomis kainomis, nes tam, kad pagaminti kokybiškus roletus būtinos ir kokybiškos medžiagos. Jos nekainuoja labai pigiai.

Nesvarbu ar bus pasirinkti roletai zebra, ar klasikiniai, ar kitokie, svarbiausia – kokybė. Tik tokie gaminiai ilgai puoš langus ir namus tokiomis pačiomis spalvomis, kaip ir pradžioje. Džiaukitės interjero puošmena dar daugelį metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *