Kambariai Nidoje

Daugelis pasirenka poilsį Nidoje. Ši gyvenvietė įsikūrusi pietiniame Neringos miesto pakraštyje. Nida traukia poilsiautojus nuostabia gamta. Retai žmonės čia atvyksta vienai dienai. Poilsiui, žinoma, tiek laiko nepakanka. Kiekvienam aktuali kambariu nuoma Nidoje, kadangi norint pabuvoti keletą dienų ar savaičių reikia kažkur apsistoti. Kambariai Nidoje nuomojami svečių namuose, poilsio namuose arba galite apsistoti pas vietinius gyventojus. Gyvenamąja vieta atostogų metu reikėtų pasirūpinti iš anksto. Vasarą Nida sulaukia daug lankytojų, kurie atvyksta ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Nuostabi gyvenvietės gamta, ošianti jūra vilioja visus.

kambariu nuoma NidojeŠauniai pailsėti ir praleisti vasaros atostogas kviečia svečių namai „Nidos Gaiva“. Jie įsikūrę netoli Baltijos jūros, G.D. Kuverto gatvėje. Svečių namai mėgstami turistų ir poilsiautojų. Čia galima pasirinkti kambarius pagal poreikį. Siūlomi dviviečiai, penkiaviečiai apartamentai. „Nidos Gaiva“ kiekvienais metais sulaukia daug svečių, todėl atvykę galite nerasti laisvų kambarių. Rekomenduojama rezervuoti iš anksto. Tai galite padaryti telefonu arba elektroniniu paštu. Avansą galite pervesti pasinaudoję internetine bankininkyste. Jei negalite išvykti, kaip planavote, informuokite apie tai svečių namų administraciją. Avansas bus jums grąžintas, jei informuosite ne vėliau kaip prieš mėnesį iki atvykimo laiko. Kainos skiriasi, tai priklauso nuo metų laiko ir pasirinktų apartamentų.

Atvykę į svečių namus „Nidos Gaiva“, galėsite vos per kelias minutes aplankyti Kuršių neriją. Ši vieta yra viena gražiausių vietų Lietuvos pajūryje. Baltijos jūrą pasieksite maždaug per 10 minučių. Svečių namai įkurti puikioje vietoje. Čia galima šauniai praleisti atostogas, pailsėti. Esant geram orui greičiausiai nedaug laiko praleisite poilsio namuose. Kiekvienas mėgaujasi gamta ir laiką leidžia prie jūros, Kuršių nerijos, tačiau vis viena yra svarbu, kad vieta, kurioje apsistojote, būtų jauki ir maloni. Svečių namai „Nidos Gaiva“ siūlo puikius apartamentus, galėsite pasijusti kaip savo namuose. Paslaugus personalas pasirūpins visais jūsų poreikiais. Visi kambariai jaukūs ir tvarkingi. Internetinėje svetainėje galite pamatyti apartamentų nuotraukas, tai jums padės apsispręsti. Rekomenduojama kambarių nuoma Nidoje pasirūpinti iš anksto, kad po to netektų gailėtis. Dažniausiai išankstinė rezervacija kainuoja mažiau, nei kambariai Nidoje, kurie siūlomi paskutinę minutę. Atvykus vasarą galite lengvai nesurasti kur apsistoti. Jums gali tekti ne tik sugaišti daug laiko, bet ir gerokai pavargti. Dažnai, esant geriems orams, pavyzdžiui, ilgųjų savaitgalių metu gali būti tikrai nelengva rasti apartamentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *