Gėlės internetu – alternatyva turgaus prekeivių „terorui“

Kaip atrodo tradicinis gėlių pirkimo procesas pas turgaus prekeivius? Vos tik įžengus į jų teritoriją, iš visų pusių pradedamas jausti spaudimas ateiti būtent pas jį, nes tik čia kainos mažiausios, gėlės gražiausios, o dar ir nuolaidą padaryti žadama. Dėl tokio prekybininkų elgesio, neretam pritrūksta kantrybės ilgai žvalgytis ir apsiperkama pas pirma pasitaikiusį – kas žino, galbūt taip prarandama galimybė rasti geresnę prekę kainos bei kokybės atžvilgiu. Neretą žmogų tokios vietos apskritai atbaido. Bet ką daryti, jei gėlių būtinai prireikė? Puikus pasirinkimas – gėlės internetu. Tuoj sužinosite, kaip tai paprasta ir patogu.

gėlėsTiems, kuriems internetinė prekyba apskritai naujiena, gali kilti daugybė klausimų. Pabandysime į juos atsakyti.

Gėlių/puokštės pasirinkimas

Įmonės, besiverčiančios gėlių bei kitų floristikos priemonių prekyba internetu, turi savo svetainę, kurioje pristato visą siūlomą asortimentą. Klientų patogumui, gėlės bei puokštės dažniausiai yra suskirstytos į kategorijas pagal tinkamumą tam tikrai progai – vestuvėms vienokios, o, tarkime, jubiliejaus proga – kitokios. Sutikite, juk ne dažnas iš mūsų turi skonį šia tema, tad toks supaprastinimas yra labai naudingas. Aišku, tai tėra tik orientaciniai "rėmai', galutinį sprendimą, įvertinęs to asmens, kuriam bus skirta dovaną norus, priima klientas. Jei jaučiatės visiškai nenutuokiantys, ko norite, drąsiai kreipkitės į elektroninės parduotuvės konsultantą – tokiu galimybė prieinama telefonu ar elektroniniu paštu. Pastarasis turi daug patirties šioje srityje, tad tikrai padės apsispręsti.

Apmokėjimas už išsirinktą prekę

Išsirinktas prekes įsidėjus į virtualų "pirkinių krepšelį", pereinama prie sekančio žingsnio – apmokėjimo. Dažniausiai tai atliekama prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės. Toks būdas patikimas ir greitas.

Gėlių/puokštės pristatymas

Paslauga "gėlės internetu" aktualiausia tokiu atveju, kai dovanojantysis neketina puokštės įteikti asmeniškai (neturi tam galimybių arba tiesiog nori padaryti didesnę staigmeną). Tad užsakymo metu reikia nurodyti adresą, kuriuo kurjeris turės pristatyti puokštę. Pats įteikimo procesas gali vykti įprastai arba būti paįvairintas tam tikromis detalėmis – eilėraščiu, muzikinu kūriniu ir panašiai (tai – papildomos paslaugos, kurios gali skirtis priklausomai nuo konkrečios firmos).

Turbūt daugeliui aktualiausias klausimas, kas nutinka, jei užsakytos gėlės internetu dėl tam tikrų priežasčių gavėjo nepasiekia? Klientas, prieš sutikdamas apmokėti už prekę, susipažįsta su visomis įmonės nustatytomis taisyklėmis. Dažniausiai pinigai už nepavykusį pristatymą, jei tai nutiko ne dėl kurjerių klaidos, nėra grąžinami. Tačiau pastarieji net kelis kartus bando surasti adresatą ar kitą žmogų, kuriam galėtų perduoti gėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *