Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas – vienas iš svarbiausių raktažodžių tiems kas kuria elektronines parduotuves. Kas nežino kas tai yra raktažodis trumpai aprašysiu ir šią sąvoką. Taip pat paminėsiu ir apie google skelbimus ir apie natūralius google paieškos rezultatus. Perskaitę šį straipsnį suprasite raktažodžio svarbą ir kokiais būdais ir priemonėmis galima pasiekti norimų rezultatų.

Elektroninių parduotuvių kūrimasRaktažodis – tai toks žodis ar kelių (kartais ir daugiau) žodžių junginys, kuriuo žmonės dažniausiai pasinaudoja ieškodami tam tikros informacijos internete t.y. šiuos žodžius įrašant google paieškų sistemoje. Raktažodis ne visuomet bus gramatiškai teisingas žodis, nes dauguma žmonių ieško per google nevartodami Lietuviškų raidžių tokių kaip ė, į, ų, ū ir t.t. Taigi tikslesnis ir dažniau naudojamas raktažodis bus „elektroniniu parduotuviu kurimas“ – kaip matote be nosinių ir kitų Lietuviškų simbolių. Raktažodis yra vienas iš pirminių ir esminių darbų prieš darant SEO optimizaciją. Blogai parinkus raktažodžius, galima teigti, kad visa optimizacija bus atlikta netinkamai. Todėl sprendimas dėl raktažodžių parinkimo privalo būti neskubotas ir ne tik remiantis norais, bet ir apskaičiavimais. Yra ne viena metodika i rekomendacijos kaip atrinkti minėtus raktažodžius, todėl šį darbą reikėtų patikėti SEO specialistui.

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir SEO

Kaip matote internetinės parduotuvės ir SEO yra vienas nuo kito neatsiejami dalykai, nes be SEO ir uždarbis būtų tikrai nedidelis. Žinoma galima pasikliauti ir tik google skelbimais, bet tai tikrai kainuoja nemažai ir be to nemokant tinkamai sukurti tokio tipo skelbimų daug pinigų išleisite veltui. Kodėl veltui, nes nežinant kaip to daryti Jūs nesuformuluosite tinkamų skelbimų ir juos tikėtina paspaus ir labai daug žmonių, kuriems neaktuali jūsų prekė, o už kiekvieną paspaudimą Jum reikės mokėti pinigus. Todėl rekomenduoju ir čia pasitikėti google adwars specialistu, kuris tikrai tinkamai suformuos skelbimus ir taip gausite tikslinius lankytojus, o ne betkokius.

SEO procesas

Kaip matote viso SEO labai didelė svarba yra raktažodis. O visa kitas procesas susideda iš vidinės ir išorinės puslapio optimizacijos. Turint laiko ir noro yra įmanoma ir pačiam optimizuotis savo elektronine parduotuvę ar kitą puslapį, tačiau tai darant jau turėtumėte turėti geras žinias, nes dauguma savarankiškai dardami seo padaro daugiau žalos, nei nedarydami nieko. Norėčiau atkreipti dėmesį į vieną svarbų dalyką: darant SEO nereikia galvoti tik kas geriausia būtų iš SEO pusės, bet yra daug svarbiau pagalvoti apie puslapio lankytoją, patogumą, paprastumą vartotojui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *