Energetinio naudingumo sertifikatas

Energetinio naudingumo sertifikatas reikalingas, jei norite pirkti arba parduoti pastatą. Tai gali būti butas namas arba kitos patalpos. Norintiems dovanoti statinį energetinio naudingumo sertifikatas, taip pat, bus reikalingas. Nuomojant pastatą neišsiversite be šio sertifikato. Pirmiausia turi atvykti ekspertas, kuris susipažįsta su reikiamais dokumentais. Įvertinamas pastatas:

energetinio naudingumo sertifikatas· Nustatoma ar buvo atliktas pastato atnaujinimas (modernizavimas).

· Apžiūrimi statinio langai. Svarbu yra tai, kokie yra langai bei į kurią pusę (į vakarus, pietus ar šiaurę).

· Svarbu yra pastato apšildymo sistema.

· Nustatoma ar visos patalpos yra šildomos.

· Skaičiuojami išorinių atvirų plotų (bei jų varžos, šilumos) perdavimo koeficientai.

Skaityti straipsnį “Energetinio naudingumo sertifikatas” »

Skaityti toliau

Sofos ir minkštosios dalys

Mes gana dažnai stengiamės kažką pakeisti savo namų interjere ir tai yra visiškai natūralus noras. Suplanuojame remontą, perkame baldus ir visą kitą, tam, kad gyventumėme patogiau ir gražiau. Tie kas bent jau kartą darė esminį namų interjero pakeitimą pasakys, kad be kitą ko ypatingai daug galvosūkių ir klausimų iškyla svarstant kokius minkštus baldus geriausiai būtų nusipirkti.

Ir tikrai, kokie minkštieji baldai tiktų mūsų svetainei idealiausiai, kurių modelių ir gamintojų siūloma ergonomika yra labiausiai ištobulinta, kas dėl praktinės audinio ar odos dėvėjimosi pusės, kokia sofa tarnaus ilgiausiai ir ar būtina pirkti pačius brangiausius baldus?

Socialinės apklausos ir tyrimų rezultatai rodo, kad pastaraisiais metais Lietuvoje išpopuliarėjo itališki minkšti baldai. Italų gamybininkai per daugelį metų išmoko patenkinti netgi jau rodos visko mačiusio ir netgi išlepusio šių dienų pirkėjo norus. Itališkų minkštų baldų kataloguose mes rasime skirtingo dydžio sofų, išlankstomų sofų, kampinių variantų ir netgi minkštų dalių su atlankstomais pogalviais ar porankiais.

Pagalvota apie viską: nuo pilno minkštojo garnitūro iki dekoratyvinių pagalvėlių, bet kuriam baldui pagražinti. Pavyzdžiui minkšti baldai iš odos, gali būti papuošti kailinėmis pagalvėmis, taip sujaukinant odos sudaromą kiek formalią baldų išvaizdą.

Minkstieji-baldai

Skaityti straipsnį “Sofos ir minkštosios dalys” »

Skaityti toliau

Granuliniai katilai

Granuliniai katilai šiandieną tampa lyderiais. Renovuojant ar statant namą, vis dažniau pasirenkamas toks pastato apšildymo būdas, tai verta rinktis. Granuliniais katilais patogu naudotis, neprireiks daug priežiūros. Tai yra svarbu, kadangi ne visada individualių gyvenamųjų namų savininkai tam suranda laiko. Jaukius ir šiltus namus, į kuriuos norėtųsi grįžti, nori turėti kiekvienas. Nesinori grįžus po sunkios darbo dienos praleisti laiką besirūpinant patalpos apšildymu. Granuliniai katilai gali būti pagaminti iš ketaus arba iš plieno. Koks įrenginys labiau tiks sprendžia kiekvienas individualiai. Katilus karts nuo karto reikia išvalyti. Priešingu atveju, jie gali tarnauti neilgai arba padidinti šildymo sąnaudas. Visi nori, kad šildymas kainuotų, kaip įmanoma, mažiau. Šie katilai ekonomiški, galima tikrai nemažai sutaupyti.

granuliniai katilaiGranulinius katilus galite įsigyti specialiose parduotuvėse, kurios prekiauja šildymo įranga. Nemaža pasiūla yra internetinėse parduotuvėse. Tai patogus pirkimo būdas. Galite matyti prekės nuotrauką, detalų aprašymą, jei kyla klausimų, visada galite susisiekti su pardavėju. Pasirinkti katilai gali būti pristatyti į jūsų pageidaujamą vietą. Tuo pasirūpinti gali pardavėjas. Kokiu būdu granulinis katilas atkeliaus į jūsų namus – tai visai ne jūsų galvos skausmas. Jei ne visada būnate namuose, galite suderinti jums patogų laiką. Ieškodami sprendimų, kaip apšildyti namus, nepamirškite apsilankyti UAB „Paltaja“. Ši įmonė vykdo savo veiklą jau ne pirmus metus. Ilgalaikis darbas, byloja, kad čia galite įsigyti kokybišką šildymo įrangą. Čia galite rasti platų granulinių katilų asortimentą. Įmonė siūlo krosneles ir židinius, galite įsigyti papildomos įrangos. Kiekvienas produktas išsamiai aprašytas. UAB „Paltaja“ siūlo ne vieno gamintojo produkciją. Daugelis šiandieną nori ne tik šiltai gyventi šaltuoju metų laiku, bet nepamiršta ir gamtos. Kiekvienas žino, kad ją reikia tausoti ir stengtis, kaip įmanoma, mažiau teršti. Šildydami savo namus galite kenkti aplinkai. Apie tai reikėtų pagalvoti prieš pasirenkant šildymo įrangą ir kurą. UAB „Paltaja“ katilai puikiai tinka kūrenti ekologišką kurą, kuris nėra kenksmingas aplinkai.

Renkantis granulinius katilus svarbu pasirinkti konsultantus, kurie galėtų jums patarti. Nei vienas nenorėtų įsigyti tokią šildymo įrangą, kuri jam ne tik nepatiktų, bet ir netiktų. Užsukę į UAB „Paltaja“ galėsite pasikonsultuoti su darbuotojais, kurie turi ilgametę patirtį. Katilams suteikiamos garantijos, tai priklauso nuo pasirinkto produkto. Svarbu, kad šildymo įranga neapviltų jūsų lūkesčių ir pilnai patenkintų jūsų poreikius. UAB „Paltaja“ pagrindiniai tikslai yra būtent tokie.

Skaityti toliau

Perforatorius ir kiti dažnai naudojami įrankiai

Kiekvienas stalius ar bet kurio kito panašaus amato atstovas savo dirbtuvėse neabejotinai turi didelį įvairių modelių ir tipų įrankių pasirinkimą. Vieni jų – profesionalūs įrankiai, retai sutinkami mėgėjų dirbtuvėse, o kiti – dažnai naudojami ir populiarūs kasdieniai prietaisai. Kiekvienas iš jų turi savitą paskirtį ir įvairiais būdais pasitarnauja jų vartotojams. Pavyzdžiui, nekasdienis, bet labai pravartus ir specialistų dažnai naudojamas prietaisas yra perforatorius.

PerforatoriusNaudodamiesi pastaruoju įrankiu, galite labai efektyviai iškalti skyles tvirtose konstrukcijose ir būti tikri, kad atliktas darbas bus kokybiškas. Palengvinate ir paspartinate savo darbą, o sutaupytą laiką galite skirti kitai veiklai, kurios metu taip pat naudodami konkrečius įrankius, pvz., tokius kaip akumuliatorinis suktuvas, dar efektyviau atliksite kitas papildomas užduotis.

Vieni populiariausi ir visų meistrų pripažinti yra elektriniai perforatoriai, kurie gali būti skirtingų tipų. Vieni jų yra SDS Plus, kiti – SDS Max. Šie įrankiai yra kur kas pranašesni už smūginius gręžtuvus ir pasižymi gerokai didesniu našumu. Ypač SDS Plus perforatorius yra nepamainomas įrankis daugelyje darbų. Su šiais prietaisais galima kalti labai įvairaus skersmens skyles.

Skaityti straipsnį “Perforatorius ir kiti dažnai naudojami įrankiai” »

Skaityti toliau

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas – vienas iš svarbiausių raktažodžių tiems kas kuria elektronines parduotuves. Kas nežino kas tai yra raktažodis trumpai aprašysiu ir šią sąvoką. Taip pat paminėsiu ir apie google skelbimus ir apie natūralius google paieškos rezultatus. Perskaitę šį straipsnį suprasite raktažodžio svarbą ir kokiais būdais ir priemonėmis galima pasiekti norimų rezultatų.

Elektroninių parduotuvių kūrimasRaktažodis – tai toks žodis ar kelių (kartais ir daugiau) žodžių junginys, kuriuo žmonės dažniausiai pasinaudoja ieškodami tam tikros informacijos internete t.y. šiuos žodžius įrašant google paieškų sistemoje. Raktažodis ne visuomet bus gramatiškai teisingas žodis, nes dauguma žmonių ieško per google nevartodami Lietuviškų raidžių tokių kaip ė, į, ų, ū ir t.t. Taigi tikslesnis ir dažniau naudojamas raktažodis bus „elektroniniu parduotuviu kurimas“ – kaip matote be nosinių ir kitų Lietuviškų simbolių. Raktažodis yra vienas iš pirminių ir esminių darbų prieš darant SEO optimizaciją. Blogai parinkus raktažodžius, galima teigti, kad visa optimizacija bus atlikta netinkamai. Todėl sprendimas dėl raktažodžių parinkimo privalo būti neskubotas ir ne tik remiantis norais, bet ir apskaičiavimais. Yra ne viena metodika i rekomendacijos kaip atrinkti minėtus raktažodžius, todėl šį darbą reikėtų patikėti SEO specialistui.

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir SEO

Kaip matote internetinės parduotuvės ir SEO yra vienas nuo kito neatsiejami dalykai, nes be SEO ir uždarbis būtų tikrai nedidelis. Žinoma galima pasikliauti ir tik google skelbimais, bet tai tikrai kainuoja nemažai ir be to nemokant tinkamai sukurti tokio tipo skelbimų daug pinigų išleisite veltui. Kodėl veltui, nes nežinant kaip to daryti Jūs nesuformuluosite tinkamų skelbimų ir juos tikėtina paspaus ir labai daug žmonių, kuriems neaktuali jūsų prekė, o už kiekvieną paspaudimą Jum reikės mokėti pinigus. Todėl rekomenduoju ir čia pasitikėti google adwars specialistu, kuris tikrai tinkamai suformuos skelbimus ir taip gausite tikslinius lankytojus, o ne betkokius.

SEO procesas

Kaip matote viso SEO labai didelė svarba yra raktažodis. O visa kitas procesas susideda iš vidinės ir išorinės puslapio optimizacijos. Turint laiko ir noro yra įmanoma ir pačiam optimizuotis savo elektronine parduotuvę ar kitą puslapį, tačiau tai darant jau turėtumėte turėti geras žinias, nes dauguma savarankiškai dardami seo padaro daugiau žalos, nei nedarydami nieko. Norėčiau atkreipti dėmesį į vieną svarbų dalyką: darant SEO nereikia galvoti tik kas geriausia būtų iš SEO pusės, bet yra daug svarbiau pagalvoti apie puslapio lankytoją, patogumą, paprastumą vartotojui.

Skaityti toliau