„Live help“– puiki galimybė gauti reikiamą informaciją laiku

Live helpInformacija – žinios apie tam tikrus faktus, įvykius,galbūt netgi daiktus, procesus, idėjas, sąvokas ir kitus objektus, kurie kuriame nors kontekste turi kokią nors prasmę. Su dideliu informacijos srautu susiduriame kasdien. XXI a. – informacinės visuomenės amžius, kuriame informacija yra atvira (ji lengvai prieinama kiekvienam visuomenės nariui), išsiliavinusi (visuomenėje yra didelis srautas svarbios informacijos) bei nuolat besimokanti (visuomenės nariai nuolat mokosi, tobulina savo žinias). Informaciją žmonės gauna įvairiais būdais: nuotoliniu švietimu bei elektroniniu, ir skaitmeniniu mokymusi. Neretai ją būna sunku suvokti, todėl prireikia pagalbos norint tai išsiaiškinti. Tuomet ieškoma sprendmo būdų: klausiama draugo, kolegos, giminaičio, skaitoma literatūra, žiniasklaida, žiūrima televeziją, stebimi aplinkiniai. Dėl susidariusių aplinkybių, turima omenyje didelo srauto žmonių, kuriems reikia pagalbos ir atsakymų į nežinomus klausimus, yra sukurta „Live help“ sistema. Jos siekis ir tikslas suteikti savo klientams tiesioginį grįžtamąjį ryšį ar greitai spręsti iškylančias problemas. Kiekvienas savo interneto svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje gali įdiegti greitos pagalbos pranešimų sistemą. Tai labai paprasta ir nereikalauja ypatingai didelių lėšų. Paprastumą suteikia ir tai, jog nereikia diegti jokių programų Galima tiesiog ramiai be rūpesčių rūpintis savo verslu, o „Live chat“ suteiks galimybę bendrauti su savo klientais realiu laiku. Tai sukuria neįtikėtiną patogumą, greitumą, kokybiškumą. Yra galimybės suskirstyti operatorius į skirtingas grupes (techniniai klausimai, pardavimų, buhalterija ir kt.) ir peradresuoti lankytojus nuo vieno operatoriaus kitam. Atsakyti į tuos pačius klausimus greičiau galima naudojant iš anksto paruoštais atsakymų šablonais. Galima bet kada peržiūrėti visų pokalbių istoriją. Be jokios abejonės galima stebėti savo operatorių pokalbius realiu laiku ir taip kontroliuoti aptarnavimo kokybę. Visi pokalbiai su lankytojais šifruojami SSL protokolu, todėl tai yra ypatingai saugu. Vadinasi, „Live chat“ yra tai, ko reikia mūsų kasdieniniame gyvenime. Tai nuolatinė pagalba į mums rūpimus klausimus bei greiti, tikslūs, išsamūs atsakymai. O, tai, kad „Live chat“ tapo neatsiejama interneto dalis, byloja ir išaugęs jos populiarumas. Daugelis inetrneto svetainių bei parduotuvių jau yra įdiegusios šią sistemą ir tai palengvina žmonėms gyvenimą ir prideda papildomo laiko ir taip skubančiame gyvenime – nebereikia raustis po knygas, vadovėlius ir ilgai visko ieškoti interneto platybėse

Skaityti toliau

Papildai

Šiuolaikinėje griežtos konkurencijos visuomenėje žmonės dažnai pamiršta pasirūpinti savo sveikata. Sakoma, kad sveikata – tai lyg skaičius 1, o darbas, pareigos pinigai – skaičius 0. Jei jūs turite skaičių 1ir prie to vieneto daugiau nulių, tai reiškia, kad jūs turite daugiau pinigų, priešingu atveju be 1 niekas neturės prasmės. Sveikata labai svarbi, ji – žmogaus egzistavimo ir vystymosi pagrindas. Svarbu rūpintis savo didžiausiu turtu – sveikata. Ją reikia gerinti, nelaukti kol atkeliaus nekviesti negalavimai ir ligos. Sirgti nenori nei vienas, tačiau apie tai dažnai pagalvoja per vėlai. Didelę reikšmę turi imunitetas, kuo jis stipresnis, tuo žmogaus organizmas atsparesnis ligoms. Jos gali būti įvairios, nuo menkiausio peršalimo iki rimtų susirgimų. Papildai gali jums padėti būti sveikiems, atsparesniems ligoms. Sveikatą reikia stiprinti ir saugoti. Vartodami tinkamus papildus galite padėti savo organizmui. Svarbu pasirinkti tuos, kurie jums tinka. Maisto papildus galima įsigyti daugelyje vietų. Lietuvoje jų galima daug kur rasti. Papildai pardavinėjami vaistinėse, specialiose parduotuvėse. Galite juos, kaip ir kitus produktus, įsigyti internetu. Šis pirkimo būdas populiarėja, kadangi yra patogus, leidžia sutaupyti laiko, kurio šiandieną visiems taip trūksta.

Kokius papildus rinktis?

papildaiKiekvienas turėtų bent minimaliai pažinti savo organizmą. Tokiu atveju, papildus galėsite pasirinkti savarankiškai, nors naudingi patarimai visada praverčia. Niekada nevartokite šių preparatų per daug, jie tikrai nebus efektyvesni. Geriausia dienos dozę suvartoti tokią, kuri nurodyta (rekomenduojama) ant pakuotės. Galite individualiai pasikonsultuoti su vaistininku ar gydytoju, kaip konkrečiu atveju geriausia vartoti papildus. Nebūtina rinktis brangiausiai kainuojančius preparatus, jie gali jums visiškai netikti. Papildus galite rinktis priklausomai nuo to, dėl kokios priežasties nusprendėte juos vartoti. Vieni renkasi preparatus, kad būtų energingesni, tokiu atveju reikėtų pasidairyti po skyrelį pavadinimu „Energijai“. Tiems, kurie nori padidinti raumenų masę puikiai tiks skyrius „Raumenų masei“. Norintiems būti stipresniais ir turėti daugiau jėgos, papildų ieškoti reikėtų jėgos didinimui, jei manote, kad jums reikia padailinti kūno formas – pasidairykite skyriuje „Lieknėjimui“. Esama papildų skirtų sveikatingumui ir atsistatymui. Šie preparatai puikiai tinka po susirgimų, kada organizmas yra išsekęs, nualintas. Sveikatintis reikėtų visada, tačiau šiandieną daugelis tai pamiršta.

Maisto papildus galima rasti įvairiomis kainomis.Vieni kainuoja mažiau, o kiti gana brangiai. Ne kiekvienam prieinami brangūs papildai, tačiau nereikėtų nusiminti. Galima rasti mažiau kainuojančių kokybiškų papildų. Vykstančių akcijų metu preparatų galite įsigyti mažesnėmis kainomis.

Skaityti toliau

Kreditai internetu: klausimai ir atsakymai

Kreditai internetu šiandien tikrai nėra naujiena, ir galimybe pasiskolinti pinigų nuotoliniu būdu pasinaudoja vis daugiau žmonių. Kartais šios minties skolintis tokiu būdu atsisakoma dėl paprasčiausio informacijos trūkumo, taigi, ką vertėtų žinoti apie kreditus, ir kokie klausimai apie juos užduodami dažniausiai?

kreditai internetuVienas dažniausių klausimų yra tai, kam gali būti suteikiamas kreditas, ir kaip galima būtų pasiskolinti. Kreditas paprastai yra teikiamas tiems žmonėms, kurie gauna pastovias pajamas, neturi pradelstų įsiskolinimų, ir, žinoma, yra pilnamečiai. Norint pasiimti kreditą, paprastai tenka atlikti keletą gana paprastų veiksmų: visų pirma reikės pasirinkti kreditus teikiančią bendrovę, o jų šiandien galima rasti ne taip ir mažai. Kai tai padarysite, jums reikės užsiregistruoti pasirinktame internetiniame puslapyje, užpildant reikalingus duomenis. Taip pat reikės patvirtinti savo asmens tapatybę, naudojantis internetine bankininkyste, ir pasirinkti norimą pasiskolinti pinigų sumą bei terminą. Kai visa tai bus atlikta, beliks laukti, kol su jumis susisieks kreditus teikiančios įmonės darbuotojas, ir praneš, ar jums gali būti suteiktas kreditas. Jei atsakymas bus teigiamas, tuomet pinigai nedelsiant bus pervedami į jūsų banko sąskaitą.

Taip pat gana dažnai klausiama, kokiam laikotarpiui gali būti teikiami kreditai internetu. Paprastai jie yra teikiami kelioms savaitėms ar keliems mėnesiams, tačiau tuo atveju, jei skolinatės gana didelę pinigų sumą, pavyzdžiui, kelis tūkstančius litų, tokiu atveju kreditas gali būti suteikiamas ir ilgesniam laikotarpiui, pavyzdžiui, porai metų. tai tikrai gali būti puikiu pasirinkimu, kai nedelsiant prireikia pinigų – juk ne visada gana didelę pinigų sumą pavyksta pasiskolinti iš artimųjų.

Ar kreditas gali būti pratęsiamas – tai dar vienas gana dažnai užduodamas klausimas. Ar tai bus galima padaryti, priklausys nuo to, kokią kreditų bendrovę pasirinksite, taigi, prieš skolinantis reikėtų gerai paanalizuoti kredito teikimo sąlygas.

Taigi, kreditas tam tikrais gyvenimo atvejais gali būti puikia išeitimi – juk kartais pinigų reikia tikrai skubiai. Pasinaudoję kreditų bendrovių teikiamomis paslaugomis galėsite būti garantuoti, kad pinigus gausite tada, kada jų reikės labiausiai, ir tą galėsite padaryti neišeidami iš namų – juk pasiskolinti šiandien galite tiesiog neišeidami iš namų.

Skaityti toliau

Vaizdo registratoriai patikimi eismo liudytojai

Nuosavo transporto savininkai vis dažniau susimąsto, kad reikia įsigyti vaizdo registratorių, juk jis gali garantuoti, kad viskas ks įvyks važiuojant bus užfiksuota vaizdo medžiagoje ir įvykiai bus teisingai įvertinti. Nesvarbu, kad vaizdo registratoriai yra reikalingi tik tam, kad įrašytų situaciją, kuri įvyko kelyje, pasirinkti jį tikrai nėra paprasta. Kad įsigytumėte vaizdo registratorių, kuris jums tarnaus dar ilgą laiką reikia laikytis kelių taisyklių. Svarbiausia yra išsiaškinti vaizdo registratoriaus caharakteristikas.

Vaizdo registratoriaiIš esmės vaizdo registratoriai, tai yra nedidelės kameros su maitinimo šaltiniu ir atskiria informacijos saugojimo sistema. Vaizdo registratoriai pasižymi daugeliu savybių nuo kurių priklauso įrašomo vaizdo kokybė. Tam, kad pasirinktumėte vaizdo registratorių, kuris suderintų gerą kainos ir kokybės santykį, reikia žinoti kuo vienas modelis skiriasi nuo kito. Visų pirma svarbu atkrepti dėmesį į vaizdo registratoriaus rezoliuciją, kadangi nuo jos priklauso įrašytos vaizdo medžiagos kokybė ar bus galima pamatyti smulkias detales. Avarijos atveju , jei kaltininkas pabėgo iš įvykio vietos, aiškus atvaizdas su automobilio numeriu visą tyrimą padarys paprastesniu. Pikseliai, tai yra rezoliucijos matavimo vienetas ir kuo jų daugiau, tu gesresnė bus vaizdo medžiagos kokybė.

Taip pat labai svarbus yra įrašymo greitis, 25 kadrų per sekundę visiškai pakanka, tačiau jei reikia galima rasti ir pvaizdo registratorių su greitesniu įrašymo greičiu. Taip pat perkant vaizdo registratorių reikia atkreipti dėmesį kokiu formatu yra išsaugojama informacija atminties kortelėje.Tačiau iš esmės svarbiausia jų funkcija turi būti vaizdo medžiagos fiksavimas, kai jūs važiuojate.

Skaityti straipsnį “Vaizdo registratoriai patikimi eismo liudytojai” »

Skaityti toliau

Energetinio naudingumo klasė: ką ji parodo?

Energetinio naudingumo klasė pačia bendriausia prasme parodo tai, ar tam tikras pastatas yra pakankamai ekonomiškas, tai yra, ar namui apšildyti yra sunaudojamas didelis šilumos energijos kiekis. Kad būtų nustatyta energetinio naudingumo klasė, paprastai turi būti kreipiamasi į specialistus, kurie atlikę reikalingus skaičiavimus nustatys, kokia yra klasė. Jei namas yra ekonomiškas, tokiu atveju jo energetinio naudingumo klasė bus A arba B, o jei apšildymui sunaudojama daug šilumos energijos, tokiu atveju energetinis naudingumas bus G klasės.

energetinio naudingumo klasėGana dažnai iškyla klausimas, kaip nustatomas būtų energetinis naudingumas, ir čia viskas vyksta kur kas paprasčiau – nereikia atlikti specialių skaičiavimų, nes butų energetinio naudingumo sertifikatai yra šabloniški, o jų energetinis naudingumas yra žemas. Vis dėlto, gana dažnai pasitaiko ir tokių atvejų, kad butų savininkai mano, kad turimo būsto energetinis naudingumas yra kur kas aukštesnis, tad tokiu atveju galima atlikti specialius skaičiavimus. Vis dėlto, tai pasiteisina tikrai ne visada, taigi, jei norite parduoti ar išnuomoti butą, tokiu atveju energetinio naudingumo sertifikatas bus gana šabloniškas ir išduodamas paprastesne tvarka.

Turintys nuosavus namus žmonės turi pasirūpinti šiais dokumentais, ir šiandien jie yra privalomi. Vis dėlto, tai gali lemti, kad namą pavyks parduoti ar išnuomoti didesne kaina – juk tuo atveju, jei bus nustatytas aukštas energetinis naudingumas, būsto vertė pakils.

Skaityti straipsnį “Energetinio naudingumo klasė: ką ji parodo?” »

Skaityti toliau